Директор розвідки США застерігає перед посиленням кібератак з боку РФ

Четвер, 11 травня 2017, 19:03

Підтримувані державою російські хакери лишаються значною загрозою для американського уряду, вони продовжуватимуть свої кібератаки.

Про це заявив директор національної розвідки США Ден Коутс, повідомляє Bloomberg.

Він повторив, що до спроб вплинути на президентську кампанію у США у 2016 році причетні російські посадовці найвищого рівня. Такі "операції впливу", за словами Коутся, продовжаться у США, Європі і по всьому світу.

"У 2017 році Росія швидше за все буде ще більш агресивною у глобальних відносинах, буде більш непередбачуваною стосовно сполучених штатів, буде більш авторитарною у плані внутрішньої політики" - заявив директор американської розвідки.

Коутс запевнив, що  США продовжать "використовувати всі можливості для аналізу того, що Росія вже зробила і що може зробити в перспективі в даному напрямку по всьому світу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.