У Празькому аеропорту запровадили перевірки багажу на наявність слідів вибухівки

Понеділок, 15 травня 2017, 12:41

Празький аеропорт імені Вацлава Гавела в понеділок, 15 травня, запровадив вибіркові перевірки багажу пасажирів на наявність слідів вибухівки.

Про це повідомляє Radio.cz.

"Персонал з безпеки аеропорту може випадково відкрити будь-який багаж, щоб взяти з речей тестові проби та потім провести перевірку через детектор з виявлення вибухових речовин", - повідомляє видання.

Такий процес буде проводитися у спеціальному залі, і мандрівники зможуть дізнатися, що було проведено таку перевірку завдяки бирці, яка буде прикріплена до багажу.

Повідомляється, що пасажири були проінструктовані використовувати замки, які можна легко відкрити, щоб не завдавати шкоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Pнадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.