Пасажири British Airways третій день поспіль потерпають через комп'ютерний збій

Понеділок, 29 травня 2017, 10:59

Пасажири British Airways потерпають вже третій день від перебоїв з рейсами в аеропортах Хітроу та Гатвік, які спричинені комп'ютерним збоєм, що стався у суботу, 27 травня.

Про це повідомляє The Guardian.

Аеропорти Хітроу та Гатвік просять пасажирів перевіряти статус своїх рейсів перед приїздом до аеропортів в понеділок, 29 травня.

"Ми працювали за повним графіком у Гатвіку в неділю. У Хітроу ми здійснили практично всі заплановані рейси на далекі відстані, хоча наслідки суботньої перерви в польотах призвели до скорочення кількості коротких рейсів", - заявили у прес-службі.

"У понеділок, ми працюватимемо за повним графіком в Гатвіку та маємо намір працювати за повним графіком щодо рейсів на далекі відстані з Хітроу", - повідомила у своєму Twitter прес-служба British Airways.

Нагадаємо, у суботу авіакомпанія British Airways скасувала всі рейси з аеропортів Хітроу і Гетвік через комп’ютерний збій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.