Сирійська опозиція призупинила участь у мирних переговорах в Астані

Середа, 3 травня 2017, 13:58

Сирійська збройна опозиція повідомила в середу про припинення своєї участі в переговорах з врегулювання сирійської кризи, які розпочалися в столиці Казахстану Астані, вимагаючи припинити бомбардування урядом районів, що знаходяться під її контролем.

Про це повідомляє Reuters.

"Делегація призупинила свою участь після вручення меморандуму щодо повної зупинки (урядом) бомбардувань", - заявив політичний представник опозиції Ахмед Рамадан.

Раніше повідомлялося, що Трамп погодився направити свого представника на сирійські переговори про припинення вогню в Казахстані, які розпочалися у середу.

Нагадаємо, 3 травня в Астані стартував четвертий раунд переговорів щодо ситуації в Сирії, на 4 травня заплановано пленарне засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.