Туреччина засудила рішення грецького суду не видавати військових-утікачів

Четвер, 4 травня 2017, 18:12

Туреччина розкритикувала рішення грецького суду відмовити в задоволенні другого запиту турецької сторони про екстрадицію військових, яких підозрюють у причетності до спроби перевороту.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву МЗС Туреччини.

У відомстві назвали рішення Греції політичним і зазначили, що воно вплине на двосторонні відносини між країнами.

В МЗС Туреччини заявили, що Греція знову юридично розчарувала Анкару і додали, що країна-союзник не надає належної підтримки у боротьбі з тероризмом і злочинністю.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Греції відмовився видавати Анкарі ще двох із восьми військових, які втекли до Греції після невдалого перевороту. На батьківщині їх вважають зрадниками та підозрюють у причетності до заколоту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.