Прокурор Бреста почав розслідування стосовно одного з міністрів Макрона

Четвер, 1 червня 2017, 11:38

Французький прокурор міста Брест почав попереднє розслідування фінансових операцій глави успішної президентської кампанії Еммануеля Макрона та міністра територіальної згуртованості Франції Рішара Феррана.

Про це повідомляє Le Figaro.

Прокурор міста Брест заявив, що вирішив відкрити попереднє розслідування після появи повідомлень у ЗМІ про бізнесові та фінансові справи Рішара Феррана, міністра територіальної згуртованогсті в новому уряді Макрона.

У центрі уваги повідомлень ЗМІ йдеться про те, що під час керування фірмою з медстрахування шість років тому в Бретані Ферран прийняв рішення орендувати офісне приміщення, яке належить агентству нерухомості його дружини.

Після появи таких повідомлень у ЗМІ опозиційні політики закликали Феррана піти у відставку.

Проте президент Франції Макрон та прем'єр-міністр Едуар Філіп заявили, що не розглядають можливість відставки міністра територіальної єдності Феррана через скандал в ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.