Російські хакери продають онлайн паролі британських міністрів - The Times

П'ятниця, 23 червня 2017, 09:56

Російські хакери продають онлайн паролі, що належать британським міністрам-членам кабінету, послам та старшим офіцерам поліції.

Про це йдеться у розслідуванні британського видання The Times.

"Електронні адреси та паролі, які використовує Джастін Грінінг, міністр з питань освіти та Грег Кларк, міністр з питань бізнесу, є серед вкрадених документів десятків тисяч державних службовців, які були продані або обміняні на російськомовних хакерських сайтах. Пізніше вони стали вільно доступні", - повідомляє видання.

Два величезних списки викрадених даних показують приватну інформацію про вхідну реєстрацію, що включає 1000 британських депутатів та парламентський персонал, 7000 працівників поліції та понад 1000 представників Міністерства закордонних справ.

Повідомляється, що вчора ввечері Національний центр кібербезпеки (NCSC), який був створений для захисту Британії від кібератак, заявив, що після того, як буде зроблено аналіз даної інформації, він повторно надасть вказівки урядовим відомствам щодо захисту даних.

Списки поєднують викрадені дані з веб-сайтів, включаючи мережу LinkedIn, яка була зламана в 2012 році, MySpace та десятки менших мереж.

Вони містять паролі, які використовував колишній британський посол в Ізраїлі та керівник управління Департаменту з питань виходу Британії з Європейського Союзу.

Нагадаємо, у лютому британське видання The Financial Times повідомило, що хакерська група APT28, яка за даними експертів з питань кібер-безпеки є підрозділом Головного розвідувального управління Генштабу РФ, активна протягом як мінімум десяти років та встигла завдати шкоди найбільш вразливим та важливим військовим та дипломатичним організаціям на Заході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.