Екс-президент Придністров'я заявив, що про його втечу на човні збрехали

Четвер, 29 червня 2017, 13:18

Колишній президент Придністров'я Євген Шевчук розповів, як він залишив територію невизнаної республіки та втік на територію Молдови.

За його словами, він перебрався через Дністер не на човні, як повідомляли ЗМІ, а на автомобілі. На своїй сторінці у Facebook Шевчук написав, що 27 червня прямував з Тирасполя на авто і помітив супровід чорних автомобілів.

Євген Шевчук переконує, що авто належали службі безпеки фірми "Шериф", а його насправді  "замовили". За словами колишнього лідера невизнаного Придністров'я, убити його намагався придністровський бізнесмен Віктор Гушан.

"Знаючи ресурсні можливості даного громадянина і його реальний вплив на чинну владу Придністров'я… у Дубоссарському районі я пересів у таксі і виїхав в сторону Молдови, щоб, звільнившись від "опіки" служби безпеки комерційної структури, перевірити інформацію, що надійшла", - написав Шевчук.

Нагадаємо, невизнаний парламент Придністров'я 28 червня зняв недоторканність з Шевчука в зв'язку з порушеними проти нього кримінальної справи про розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах.

Після цього придністровський депутат Андрій Сафонов повідомив, що Шевчук серед ночі переправився на плавзасобі через Дністер на територію Молдови.

Сам Шевчук назвав відкриття проти нього кримінальних справ і зняття недоторканності "зведенням рахунків і боротьбою з політичними опонентами".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua