Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції

Субота, 15 липня 2017, 11:58
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав неймовірним свій візит до Франції і зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном.

Про це він написав у Твіттері.

"Щойно прибув з Парижа, Франція. Це був неймовірний візит і зустріч з президентом Еммануелем Макроном. Ми багато обговорили і багато чого досягли за два дні!" - написав Трамп.

Президент США також подякував Макрону за запрошення на святкування Дня взяття Бастилії.

"Президент Еммануель Макрон, дякую за те, що запросили Меланію і мене на це історичне свято у Франції", - зазначив Трамп.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон та президент США Дональд Трамп погодились співпрацювати у створенні політичної дорожньої карти, спрямованої на вирішення конфлікту в Сирії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter