Італія потерпає від спеки, у Римі можуть обмежити водопостачання до 8 годин

Понеділок, 24 липня 2017, 14:24

Влада Риму з 28 липня може запровадити жорсткі обмеження на водопостачання до 8 годин на день.

Про це повідомляє Il Tempo.

Рішення очікується після того, як влада регіону Лаціо, до якого належить Рим, оголосила про тимчасову заборону на використання води з озера Браччано, рівень якого катастрофічно знизився. Заборона діятиме до кінця року.

 озеро Браччано

Озеро знаходиться в 40 км від італійської столиці та частково забезпечує Рим водою. Очікується, що обмеження вплинуть більше ніж на половину населення міста, а це близько 1,5 млн осіб.

Римські фонтани також можуть вимкнути, а деякі місцеві фонтани з питною водою відключили ще наприкінці червня.

У Римі зафіксували лише 26 дощових днів протягом перших шести місяців поточного року, у порівнянні з 88 за той же період 2016 року. Крім того, в Італії кілька тижнів фіксується спека, а при високих температурах споживання води збільшується.

Майже вся Італія в цьому році потерпає від нестачі опадів, а північні регіони Емілія-Романья та Тоскана навіть оголосили регіональний надзвичайний стан через нестачу води.

Італійське агентство ANSA повідомило, що принаймні 10 регіонів Італії готуються подати до Міністерству сільського господарства про оголошення заяву стихійного лиха через посуху.

Дві третини сільськогосподарських угідь Італії постраждали від посухи, а втрати фермерів вже складають два мільярди євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: