Хорватські таксисти протестують через Uber у розпал туристичного сезону

П'ятниця, 28 липня 2017, 14:24

Сотні хорватських водіїв таксі протестують проти сервісу таксі Uber, чим спричинили труднощі із трафіком у розпал туристичного сезону в Адріатичній країні.

Про це повідомляє The Associated Press.

В уряді країни заявили, що протестуючі водії таксі спричинили значне скорочення трафіку в п'ятницю за межами головного туристичного центру Дубровник.

Демонстрації також вплинули на трафік навколо аеропортів у Спліті та столиці Загребі.

Протестуючі вимагають заборонити сервіс таксі Uber, стверджуючи, що він нелегально працював у країні протягом двох років.

Як відомо, у червні в Хорватії вже відбувалися протести водіїв таксі проти Uber.

Державне хорватське телебачення повідомило, що уряд звернувся до судів з проханням визначити, чи забороняти додаток Uber у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.