США подвоять кількість винищувачів в Литві на час навчань РФ "Захід"

Понеділок, 31 липня 2017, 09:30

Під час вересневих спільних навчань Білорусі і Росії "Захід-2017" США подвоять число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві.

Про це повідомила президент Литви Даля Грибаускайте, передає портал Delfi.

За її словами, в Литві під час навчань також дислокують більше американських військових і військової техніки.

"Те, що тут буде більше армії, подвоять місію повітряної поліції, під час навчань "Захід" тут буде більше американських військових і техніки, кораблів - все це показує особливу увагу до нашого регіону", - сказала президент Литви.

Зазвичай в місії повітряної поліції НАТО в Литві і Естонії беруть участь по 4 винищувачі. На початку осені американці доставлять в Шяуляй 8 винищувачів.

"Захід-2017" - спільні навчання Збройних сил РФ та Білорусі, заплановане в період з 14 по 20 вересня цього року. За офіційними даними РФ, в навчанні візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.