ЄС виділяє 45 млн євро на допомогу постраждалій від пожеж Португалії

Четвер, 17 серпня 2017, 14:34

ЄС виділив на підтримку Португалії, де вирують лісові пожежі, 45 мільйонів євро.

Про це повідомила єврокомісарка з регіональної політики Коріна Крету, йдеться в повідомленні Єврокомісії.

"Ці кошти допоможуть відновити звичний потік життя у центральному регіоні і дозволять португальцям перегорнути цю болісну сторінку", - сказала вона.

"Я хотіла б висловити щиру солідарність з португальським народом, оскільки лісові пожежі продовжують спустошувати країну, і заявити про нашу вдячність тим, хто бореться з вогнем у Португалії та інших куточках Європи", - додала єврокомісарка.

25 мільйонів євро з виділеної допомоги призначені для відновлення роботи невеликих підприємств, чиє обладнання було знищене під час пожеж. Ще 20 мільйонів підуть на реставрацію інфраструктури.

Нагадаємо, 12 серпня Португалія вдруге за цей рік звернулася до ЄС з проханням про допомогу в ліквідації пожеж. В рамках Європейського механізму цивільного захисту до країни були направлені понад 160 пожежників, 27 автомобілів і 4 літаки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".