Тереза Мей: британці ніколи не почувалися в ЄС як вдома

П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:41
Версія для друку Коментарі

Громадяни Великої Британії проголосували за вихід з Євросоюзу, тому що вони хочуть більше безпосереднього контролю над рішеннями, які впливають на їхнє повсякденне життя.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після Brexit.

За її словами, Британія ніколи не почувала себе в ЄС як вдома, додавши, що британці "ніколи не відчували ЄС як невід'ємну частину нашої національної історії", як це відбувається в інших країнах ЄС.

Вона зазначила, що Британія продовжуватиме працювати з ЄС як суверенна держава, під контролем британців.

"Ми можемо залишати Європейський Союз, але ми не залишаємо Європу. Британія все ще є гордим членом сім'ї європейських народів. Успіх ЄС глибоко відповідає нашим національним інтересам. Ми хочемо бути вашим найсильнішим другом і партнером", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter