Британку на прізвисько "Біла вдова", що воювала в лавах ІДІЛ, вбито у Сирії

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:50
Версія для друку Коментарі

У Сирії в ході атаки американського безпілотника ліквідовано британську громадянку Саллі Джонс, що воювала у лавах "Ісламської держави".

Про це пише The Guardian.

Джонс, відома у пресі за прізвиськом "Біла вдова", вела пропаганду в соціальних мережах, зокрема в Twitter. Однак в останні місяці її активність припинилася.

Про вбивство Джонс ще в червні неподалік сирійсько-іракського кордону ЦРУ повідомило своїх британських колег, інформує The Sun. Відзначається, що разом з "Білою вдовою" загинув її 12-річний син.

За інформацією видання, Джонс убили, коли вона втікала з Ракки, прямуючи до прикордонного сирійського міста Меядін. У Пентагоні офіційно не підтверджують смерть терористки.

Уродженка Британії Саллі Джонс після прийняття ісламу переїхала з Британії до Сирії, де у 2013 році приєдналася до свого чоловіка-британця Джунейда Хуссейна, який був вербувальником ІДІЛ.

У 2015 році він загинув в ході атаки американського безпілотника, після чого преса почала називати Джонс "Білою вдовою". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter