У Німеччині підвищили штрафи за порушення правил дорожнього руху

Четвер, 19 жовтня 2017, 18:51
Версія для друку Коментарі

У Німеччині набули чинності нові підвищені штрафи для учасників дорожнього руху.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

З сьогоднішнього дня в Німеччині істотно підвищені покарання за розмови по телефону за кермом. Раніше цей штраф становив 60 євро, тепер його підвищили до 100 євро. Одночасно водій отримує штрафний бал в картотеці Федерального відомства автодорожнього транспорту.

Нові правила забороняють водіям при працюючому двигуні не тільки розмовляти по телефону, але і взагалі користуватися мобільними пристроями, включаючи ноутбуки і планшети.

Велосипедистів, які розмовляють по телефону під час руху, тепер будуть штрафувати на 55 євро. Раніше це порушення ПДР обходилося їм в 25 євро.

У 10 разів підвищено мінімальний штраф за створення перешкод для проїзду поліції, швидкої допомоги та інших рятувальників в пробках на автобанах - 200 євро, в окремих випадках - до 320 євро.

Згідно з німецькими ПДР, в таких ситуаціях водії зобов'язані завчасно створити для проїзду спецтранспорту так званий рятувальний коридор між крайньою лівою і сусідньою правою смугою руху.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter