Поблизу Швеції врятували росіянина завдяки викладеному мохом "help"

фото
Субота, 28 жовтня 2017, 14:45

На одному з острівців у Балтійському морі шведські рятувальники знайшли чоловіка, який намагався доплисти на човні зі Стокгольма до Іспанії, але зазнав невдачі.

Про це повідомляє шведське видання Aftonbladet.

У понеділок, 23 жовтня, чоловік придбав човен і попрямував до берегів Іспанії. Контакт з ним родичі втратили через два дні, у середу.

Після цього рятувальники почали пошуки чоловіка, до яких залучили і вертольоти.

27 жовтня вранці вони спочатку виявили речі з човна і частини корпусу. Ще через кілька годин з вертольота помітили чоловіка на одному з маленьких островів.

"З одного з вертольотів помітили чоловіка на острові, який махав червоним рятувальним жилетом. На острові з допомогою моху було викладене слово "help" - розповів один з рятувальників.

 

"Це так незвично. Ми були дуже здивовані, що все склалося так добре, це наче сучасна історія про Робінзона Крузо" - додав він.

Росіянина доставили в лікарню, проте ніяких серйозних проблем у нього не виявили. У морської адміністрації Швеції не змогли розповісти, що в точності відбулося з моряком і його човном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.