58% українців довіряють ЄС, більше, ніж ООН і НАТО – опитування

інфографіка
Четвер, 5 жовтня 2017, 15:31

Європейському союзу довіряють 58% громадян України.

Такими є результати опитування проекту "Східне сусідство ЄС" з березня до травня 2017 року в усіх шести країнах Східного партнерства.

Опитування показало, що українці довіряють ЄС більше ніж ООН і НАТО. Так, ЄС довіряють 58% опитаних, ООН – 51%, а НАТО – 46%.

 

43% українців позитивно ставляться до ЄС, а 58% українських громадян  вважають хорошими відносини з Європейським союзом.

Більш ніж 70% громадян України вважають, що ЄС представляє такі цінності як захист прав людини, економічне процвітання, верховенство права та громадянські свободи.

Також 56% опитаних українців є обізнаними щодо фінансової підтримки ЄС, а 36% із них вважають, що така підтримка є ефективною (показник виріс у порівнянні з 34% за минулий рік.

Дослідники відзначають, що найбільш проєвропейськи налаштованими є люди з вищою освітою молодше 55 років, а також мешканці великих міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".