Переговірники Британії та ЄС відновлять Brexit-переговори наступного тижня

Середа, 1 листопада 2017, 10:26

Переговірники від ЄС та Британії відновлять Brexit-переговори на наступному тижні.

Про це йдеться у спільній заяві ЄС та уряду Британії, опублікованій напередодні, 31 жовтня.

"Мішель Барньє, головний переговірник від Європейської комісії, та Девід Девіс, міністр з питань Brexit, сьогодні погодились, що обидві команди зустрінуться на переговорах щодо 50 статті 9 і 10 листопада 2017 року. Порядок денний буде опублікований в установленому порядку", - йдеться у заяві.

Напередодні, як повідомляє The Guardian, Девіс визнав, що британська угода про вихід з ЄС, скоріше за все, сприятиме Європейському Союзу у грошовому еквіваленті, але наполіг на тому, що майбутні відносини будуть на користь двом сторонам.

"Угода про вихід, в цілому, скоріше за все, сприятиме (Європейському) Союзу з точки зору таких речей, як гроші тощо. Однак, майбутні відносини будуть сприяти обом сторонам і будуть важливими для нас обох", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.