Нідерланди: провал коаліційних переговорів у Німеччині – погана звістка для Європи

Понеділок, 20 листопада 2017, 12:07

Провал коаліційних переговорів у Німеччині є поганою новиною для всієї Європи.

Про це у понеділок заявив міністр закордонних справ Нідерландів Галбе Зійлстра, повідомляє EUobserver.

За його словами, те, що формування уряду в Німеччині займе більше часу, ніж прогнозувалось, є поганою новиною для Європи, але це не вплине на переговори щодо виходу Британії з ЄС.

"Німеччина є дуже впливовою країною в ЄС, тому, якщо у них немає уряду, у них немає мандата, їм буде дуже важко зайняти позиції", - відзначив дипломат.

Нагадаємо, блок Ангели Меркель, партії "Зелені" та "Вільні демократи" не домовилися про формування коаліції після місяця переговорів.

Меркель і надалі залишатиметься виконуючим обов'язки канцлера, але тепер перспективи формування нового уряду залишаються незрозумілими. Відкривається можливість до проведення дострокових парламентських виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".