Нідерланди: провал коаліційних переговорів у Німеччині – погана звістка для Європи

Понеділок, 20 листопада 2017, 12:07
Версія для друку Коментарі

Провал коаліційних переговорів у Німеччині є поганою новиною для всієї Європи.

Про це у понеділок заявив міністр закордонних справ Нідерландів Галбе Зійлстра, повідомляє EUobserver.

За його словами, те, що формування уряду в Німеччині займе більше часу, ніж прогнозувалось, є поганою новиною для Європи, але це не вплине на переговори щодо виходу Британії з ЄС.

"Німеччина є дуже впливовою країною в ЄС, тому, якщо у них немає уряду, у них немає мандата, їм буде дуже важко зайняти позиції", - відзначив дипломат.

Нагадаємо, блок Ангели Меркель, партії "Зелені" та "Вільні демократи" не домовилися про формування коаліції після місяця переговорів.

Меркель і надалі залишатиметься виконуючим обов'язки канцлера, але тепер перспективи формування нового уряду залишаються незрозумілими. Відкривається можливість до проведення дострокових парламентських виборів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter