У ЄС розповіли, як найкраще побороти російську пропаганду

Вівторок, 21 листопада 2017, 14:54

У ЄС вважають, що найкращим способом боротьби із російською пропагандою та дезінформацією у країнах "Східного партнерства" є пояснення діяльності Європейського Союзу та значення СхП.

Про це журналістам у вівторок повідомив високопоставлений чиновник ЄС, передає кореспондент "Європейської правди".

"Найкращий спосіб боротися з дезінформацією – це пояснення того, що ми робимо, у позитивній манері, пояснення, що таке європейська інтеграція", - відзначив чиновник, заявивши, що ЄС прихильний до стратегічних комунікацій.

Він додав, що в інформаційному просторі, на жаль, панує чимало дезінформації щодо євроінтеграції та мети Східного партнерства.

Чиновник наголосив, що у ЄС не борються із пропагандою, а намагаються представити об'єктивну картину того, чим займається спільнота, наголосивши, що це можна робити краще. "Реформи, економіка, боротьба з корупцією – роботу Євросоюзу у цих сферах можна пояснювати краще", - додав він.

У ЄС нагадали, що раніше у блоці було досягнуто консенсусу щодо зміцнення стратегічних комунікацій.

Нагадаємо, у ЄС погодились збільшити витрати на протидію російській пропаганді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.