Грецька поліція заарештувала водія фургона, вщерть заповненого 50 біженцями

Понеділок, 06 листопада 2017, 09:22
Версія для друку Коментарі

Грецька поліція заарештувала контрабандиста, який намагався перевезти у своєму фургоні одразу 50 біженців, взявши за свої послуги по 1500 євро з кожного.

Про це повідомляє Associated Press.

За спробу контрабанди півсотні людей 30-річного чоловіка поліція затримала в суботу. Його фургон помітили на шосе біля кордону між Грецією і Туреччиною. Офіцери наказали водію зупинитися, але він тільки додав швидкості.

Після погоні правоохоронці врешті зупинили автомобіль. Всередині виявили чоловіків, жінок та дітей – 30 сирійців, 19 іракців та одного афганця. За даними поліції, аби біженців доставили до Греції, кожен з них заплатив по 1500 євро.

Водієві було пред'явлено звинувачення у створенні небезпеки для життя пасажирів, які повинні були стояти в щільно запакованому фургоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter