Додон запропонував ЄС повернутися до автономних преференцій замість ЗВТ

Вівторок, 7 листопада 2017, 13:55

Президент Молдови Ігор Додон запропонував єврокомісару з питань торгівлі Сесілії Мальмстрьом переглянути умови зони вільної торгівлі з ЄС.

Про це повідомляє Newsmaker.

Таку пропозицію він зробив, щоб повернутися до режиму автономних торгових преференцій, до асиметричної торгівлі з ЄС. На думку Додона, це необхідно для зростання виробничого та експортного потенціалу Молдови на ринку ЄС.

"Європейський Союз — важливий торговий партнер нашої країни. В торгових відносинах з ЄС наголошується зростання показників, як щодо імпорту, так і експорту. Але було б бажано, щоб у структурі експорту в ЄС було більше товарів і послуг з доданою вартістю для постачання на ринок ЄС", — підкреслив він.

Президент Молдови обговорив з єврокомісаром і Придністров'я, запропонувавши зберегти правила торгівлі регіону з ЄС і на 2018 рік.

Раніше Ігор Додон неодноразово негативно висловлювався щодо Угоди про асоціацію з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.