Британія: ніякого перезавантаження відносин з РФ до вирішення питань Криму і Донбасу

Середа, 20 грудня 2017, 10:23

Глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон заявив, що він "ані на секунду" не вірить у можливість перезавантаження відносин з Росією, поки вона не припинить дестабілізувати Донбас та не вирішиться питання Криму.

Про це він розповів в інтерв’ю польському агентству PAP напередодні свого візиту до Росії.

"Ми всі пам'ятаємо трагічну історію з Гілларі Клінтон і її кнопкою для перезавантаження відносин з Росією. Я не вірю, що це можливо на цьому етапі. Не можна продовжувати відносини, роблячи вигляд, що нічого не сталося", - наголосив британський дипломат.

Міністр підкреслив, що Сполучене Королівство ніколи не уникало введення санкцій щодо Кремля, і запевнив, що Лондон залишиться "твердим у захисті основоположних принципів" в цьому питанні.

"Поки не будуть вирішені ключові питання - не буде зупинена дестабілізуюча діяльність на Донбасі і не буде вирішено питання про статус Криму, який є єдиною територією суверенної європейської країни, анексованою після 1945 року, - ми не можемо цього допустити", - підкреслив він .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.