Фріланд обговорила із Тіллерсоном можливість розгортання миротворців на Донбасі

Середа, 20 грудня 2017, 17:58

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд напередодні візиту до України обговорила із державним секретар США Рексом Тіллерсоном питання розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США

Під час прес-конференції в Оттаві Фріланд повідомила, що відбулася вдала розмова стосовно можливості розгортання миротворчої місії ООН. 

"Що стосується України, Рекс та я мали дуже хорошу розмову з приводу можливої миротворчої місії та рішучої підтримки наших двох країн щодо суверенітету і територіальної цілісності України в умовах незаконного російського вторгнення та окупації української території", - заявила Фріланд.

"Наша розмова була особливо корисною, оскільки завтра я перебуватиму з візитом в Україні та матиму зустрічі з керівниками українського уряду", - додала вона.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд відвідає Україну 21-22 грудня для обговорення питання врегулювання конфлікту на Донбасі та просування реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.