Підтримка антимігрантської партії Швеції на найнижчому рівні - опитування

Вівторок, 5 грудня 2017, 15:57

Підтримка ультраправової антиіммігрантської партії "Шведські демократи" впала до найнижчого рівня з часу найбільшої підтримки під час міграційної кризи 2015 року.

Про це йдеться в результатах урядового опитування, передає Reuters.

У листопаді 2015 року рейтинг підтримки "Шведських демократів" зріс до майже 20 відсотків після того, як сотні тисяч людей прибули до Швеції у пошуках притулку

Однак, у листопаді 2017 року підтримка "Шведських демократів" впала до 14,8% (у червні - 18,4%).

Зазначається, що це найбільша втрата підтримки у період з травня по листопад цього року.

Уряд, який складається із Соціал-демократів та Зелених, має 36,4 відсотка підтримки, у порівнянні з 35,6 відсотка у червневому опитуванні.

А разом з "Лівою партією", яка підтримує коаліцію в парламенті, уряд підтримують 43,4 відсотка.

"Питання міграції більше не домінує у політичних дискусіях Швеції", - заявив Йонас Хіннфорс, політолог у Гетеборзькому університеті.

Однак, сьогоднішній рівень підтримки дає "Шведським демократам" достатньо впливу, щоб заблокувати центристів у формуванні уряду після наступних виборів, які пройдуть у вересні 2018 року, якщо вони не зможуть досягти більшості.

Опитування було проведено з 27 жовтня по 28 листопада.

Раінше повідомлялося, що шведський політик Мартін Стрід був змушений піти з партії "Шведські демократи" після того, як назвав мусульман "не зовсім людьми".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.