Близько 300 французьких військових приєдналися до батальйону НАТО в Литві

Четвер, 11 січня 2018, 15:41
Версія для друку Коментарі

Контингент французьких військових приєднався до батальйонної групи НАТО під керівництвом Німеччини у Литві.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міноборони Литви.

"Ми особливо цінуємо рішення Франції зробити свій внесок у стримування та колективну оборону в Балтійському регіоні, що безсумнівно демонструє солідарність та єдність членів Альянсу", - заявив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

До складу французького контингенту входять близько 300 військовослужбовців, з них близько 200 сформують механізовану піхотну роту, 100 військових будуть здійснювати адміністративні та логістичні завдання.

Французькі військові разом з іншими групами військовослужбовців будуть служити в складі механізованої сухопутної бригади литовської армії "Залізний вовк".

За даними міністерства, повний склад французьких військових прибув до Литви в середу.

"Передбачається, що військовослужбовці Франції в Литві будуть перебувати вісім місяців, в кінці лютого французький контингент буде готовий приступити до участі в навчаннях бойової групи батальйону НАТО", - повідомили в Міноборони Литви.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter