У Франції засуджений соратник бен Ладена напав на тюремних охоронців

Четвер, 11 січня 2018, 20:52
Версія для друку Коментарі

Німець, який, як вважається, був соратником міжнародного терориста Осами бен Ладена і був засуджений за участь у теракті в синагозі Тунісу 2002 року, напав на чотирьох тюремних наглядачів у Франції.

Про це повідомляє Reuters.

Крістіан Ганчарський, німець, що перейшов в іслам, певний час провів в Афганістані і вважався радником колишнього лідера Аль-Каїди Осами бен Ладена, був заарештований у Франції у 2003 році.

Він був засуджений у 2009 році до 18 років в'язниці за те, що був одним із головних виконавців теракту у Джербі (Туніс), в результаті якого загинула 21 людина.

Вирок чоловіку закінчується в лютому. США вже заявили про наміри просити його екстрадиції через можливу причетність Ганчарського до терактів 11 вересня 2001 року.

Після того як засудженому повідомили про це він заявив, що зробить усе, щоб залишитися у Франції.

У четвер він вчинив напад на чотирьох тюремних охоронців.

Антитерористичний відділ прокуратури Франції розпочав розслідування у зв'язку з нападом, що неминуче призведе до затримки будь-якої можливої ​​екстрадиції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter