У Франції засуджений соратник бен Ладена напав на тюремних охоронців

Четвер, 11 січня 2018, 20:52

Німець, який, як вважається, був соратником міжнародного терориста Осами бен Ладена і був засуджений за участь у теракті в синагозі Тунісу 2002 року, напав на чотирьох тюремних наглядачів у Франції.

Про це повідомляє Reuters.

Крістіан Ганчарський, німець, що перейшов в іслам, певний час провів в Афганістані і вважався радником колишнього лідера Аль-Каїди Осами бен Ладена, був заарештований у Франції у 2003 році.

Він був засуджений у 2009 році до 18 років в'язниці за те, що був одним із головних виконавців теракту у Джербі (Туніс), в результаті якого загинула 21 людина.

Вирок чоловіку закінчується в лютому. США вже заявили про наміри просити його екстрадиції через можливу причетність Ганчарського до терактів 11 вересня 2001 року.

Після того як засудженому повідомили про це він заявив, що зробить усе, щоб залишитися у Франції.

У четвер він вчинив напад на чотирьох тюремних охоронців.

Антитерористичний відділ прокуратури Франції розпочав розслідування у зв'язку з нападом, що неминуче призведе до затримки будь-якої можливої ​​екстрадиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.