В результаті нападу на готель у Кабулі могли загинути десятки людей - ЗМІ

Неділя, 21 січня 2018, 16:29

В результаті нападу терористів на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі могли загинути кілька десятків людей.

Про це повідомляє агфанське видання Tolo News.

Посилаючись на джерела в силових структурах, видання повідомляє, що під час теракту загинули 43 людини. Також повідомляється, що принаймні шість людей отримали поранення. Офіційно ця інформація не підтверджена.

Видання також повідомляє, що під час нападу в готелі відбувалася вечірка. За словами джерела, зловмисники відкрили вогонь по гостях, які там перебували.

Міністерство внутрішніх справ Афганістану поки офіційно підтвердило загибель пʼяти людей.

Телеканал Al Jazeera наводить заяву угруповання "Талібан", яке взяло на себе відповідальність за напад.

У заяві йдеться про те, що в нападі брали участь п’ять бійців, які "увійшли до будівлі та провели операцію, в результаті якої загинули 10 іноземців та представники афганського уряду".

За інформацією агентства Reuters, афганська авіакомпанія Kam Air повідомила, що близько 40 її льотчиків та членів екіпажів, багато з яких є іноземцями, перебували в готелі, і там загинуло 10 людей.

В той же час заступник директора авіакомпанії заявив, що він все ще намагається розшукати свій персонал і поки не може точно сказати, чи перебувають вони у безпеці.

Як повідомлялося, серед загиблих є громадянин України, він був співробітником місцевої авіакомпанії.

За інформацією МЗС України, крім загиблого українця, у готелі перебувало ще кілька громадян України, вони знаходяться у безпеці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.