Столтенберг обговорить з Лавровим продовження роботи Ради Росія-НАТО

Четвер, 15 лютого 2018, 13:37

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Мюнхені буде обговорювати продовження роботи Ради Росія - НАТО.

Про це Столтенберг сказав на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Я чекаю на зустріч з міністром Лавровим у Мюнхені, ми обговоримо низку питань, і ми обговоримо те, яким чином Рада Росія-НАТО може залишатися платформою для діалогу. Я вважаю, що діалог завжди важливий, особливо, коли напруженість у відносинах висока, як зараз", - сказав Столтенберг.

"Я вітаю той факт, що після того як два роки не було засідань Ради Росія-НАТО, з 2014 по 2016 роки, ми провели вже шість засідань на різних рівнях, де обговорювали різні питання, в тому числі Україну, військову транспарентність, безпеку повітряного простору в Балтійському регіоні", - додав він.

Генсек також зазначив, що не бачить проблеми в тому, що Росія не призначає посла в НАТО.

"Зазвичай країни змінюють своїх послів в НАТО, все відбувається на основі ротації. Іноді на призначення йде якийсь час", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?