Партія Меркель підтримала "велику коаліцію" з соціал-демократами

Понеділок, 26 лютого 2018, 18:08

Члени партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) на чолі з німецькою канцлеркою Ангелою Меркель на партійному з'їзді підтримали "велику коаліцію" з соціал-демократами.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як і очікувалося, делегати на з'їзді партії ХДС у Берліні в понеділок затвердили більшістю голосів коаліційну угоду з соціал-демократами - лише 27 з 975 делегатів проголосувати проти.

Меркель заздалегідь закликала своїх однопартійців підтримати угоду.

Делегати на з'їзді також проголосували переважною більшістю голосів за обрання колишньої прем'єрки федеральної землі Саар Аннегрет Крамп-Карренбауер на посаду генерального секретаря Християнсько-демократичного союзу.

Раніше повідомлялося, що голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Ангела Меркель офіційно назвала кандидатів від своєї партії на пости міністрів майбутнього уряду Німеччини.

Нагадаємо, згідно з правилами СДПН, 463 723 членів СДПН мають право голосувати за "велику коаліцію" до 2 березня. Результати голосування членів соціал-демократичної партії очікуються приблизно 4 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.