Посол ЄС у Молдові розкритикував закон про заборону трансляції російських новин

Четвер, 1 березня 2018, 18:42

Посол ЄС у Молдові Петер Міхалко розкритикував закон, який передбачає заборону трансляції російських новин на молдовських телеканалах.

Про це повідомляє Newsmaker.

"Це не відповідає європейським стандартам демократії. У європейській практиці прийнятий вільний доступ до джерел інформації. При цьому ми визнаємо, що в сьогоднішньому світі дуже важливо боротися з дезінформацією і пропагандою" - заявив посол ЄС.

"У країнах ЄС є механізми, які допомагають цій боротьбі ", - зазначив Міхалко.

Закон, що передбачає заборону на трансляцію в Молдові російських новин та інформаційно-аналітичних програм, парламент прийняв 7 грудня минулого року. Заборона набула чинності 12 лютого.

Телеканалам-порушникам загрожує штраф від 40 до 70 тисяч леїв, а при повторному порушенні - від 70 до 100 тисяч леїв, а потім відкликання ліцензії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.