В Раді Європи не спостерігають за виборами в РФ, але Аграмунт все одно поїде

Середа, 14 березня 2018, 16:51
Версія для друку Коментарі

Представники парламентської асамблея Ради Європи не будуть присутні на виборах президента РФ в якості спостерігачів від цих органів.

Про це повідомив речник генсека Ради Європи Даніель Хольтген, коментуючи заяви російських посадовців щодо присутності спостерігачів від ПАРЄ.

Росія не запросила Парламентську асамблею Ради Європи до спостереження за виборами", - написав Хольтген у власному twitter.

Необхідно зауважити, що інші органи РЄ також не беруть участь у спостереженні за виборами, оскільки не мають відповідного мандату; водночас, ПАРЄ такий мандат має і брала участь у спостереженні за попередніми президентськими виборами.

Раніше російські ЗМІ поширили заяву російського депутата Леоніда Слуцького, в якій він повідомив, що спостерігати за президентськими виборами погодилося "понад 300 шановних зарубіжних політиків та публічних персон", назвавши трьох з них – колишнього президента ПАРЄ Педро Аграмунта, іншого члена ПАРЄ Жорді Шуклу та колишнього члена ПАРЄ Т’єрі Маріані.

Як відомо, всі троє політиків є неприховано проросійськими. Аграмунту минулого року довелося припинити виконання повноважень президенту через недовіру з боку членів ПАРЄ.

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter