Польща отримає перші системи Patriot у 2022 році – прем'єр

Вівторок, 27 березня 2018, 14:37

Перші протиракетні системи Patriot надійдуть до Польщі у 2022 році.

Про це повідомив прем’єр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє RMF24.

"Перші системи Patriot надійдуть до Польщі у 2022 році, решта – у 2024 році. Це системи, які у безпрецедентний спосіб забезпечать безпеку нашого неба" - сказав Моравецький.

За його словами, угода, яку Польща підпише щодо постачання систем вже завтра, стала результатом ретельних переговорів.

"Ми хочемо дружніх відносин із усіма сусідами, включаючи Росію. Але ми не наївні, ми є реалістами, і ці доброзичливі відносини в майбутньому мають бути посилені нашою військовою силою та через солідарність Трансатлантичного альянсу" - сказав Моравецький, відповідаючи на питання, чи не загострить купівля систем Patriot відносини з Росією.

Нагадаємо, минулого року Державний департамент США схвалив продаж Польщі протиракетних систем Patriot на суму 10,5 млрд доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.