Люксембург не висилатиме російських дипломатів: не знайшлося шпигунів

Вівторок, 27 березня 2018, 16:23

Незважаючи на всі зусилля, Люксембургу не вдалося виявити шпигунів у російському посольстві, тому висилки дипломатів РФ не буде.

Про це заявив глава МЗС Люксембургу Жан Ассельборн, повідомляє 5 minutes RTL.

Він запевнив, що "Люксембург стовідсотково солідарний з Великою Британією".

"Що стосується Люксембургу, то у нас дуже обмежена кількість російських дипломатів і незважаючи на всі наші зусилля ми не можемо довести, що серед них є шпигуни чи люди, які працюють проти інтересів Люксембургу", - сказав Ассельборн.

Як повідомлялося, вже 25 країн світу оголосили про видворення загалом 139 співробітників російських дипмісій у відповідь на хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії.

Згодом стали відомі деталі домовленостей щодо скоординованої висилки дипломатів РФ.

Детальніше читайте у статті на сайті ЄвроПравди: "Дипломати нон грата: як країни-друзі Британії відповіли на російську хімічну атаку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.