Люксембург не висилатиме російських дипломатів: не знайшлося шпигунів

Вівторок, 27 березня 2018, 16:23

Незважаючи на всі зусилля, Люксембургу не вдалося виявити шпигунів у російському посольстві, тому висилки дипломатів РФ не буде.

Про це заявив глава МЗС Люксембургу Жан Ассельборн, повідомляє 5 minutes RTL.

Він запевнив, що "Люксембург стовідсотково солідарний з Великою Британією".

"Що стосується Люксембургу, то у нас дуже обмежена кількість російських дипломатів і незважаючи на всі наші зусилля ми не можемо довести, що серед них є шпигуни чи люди, які працюють проти інтересів Люксембургу", - сказав Ассельборн.

Як повідомлялося, вже 25 країн світу оголосили про видворення загалом 139 співробітників російських дипмісій у відповідь на хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії.

Згодом стали відомі деталі домовленостей щодо скоординованої висилки дипломатів РФ.

Детальніше читайте у статті на сайті ЄвроПравди: "Дипломати нон грата: як країни-друзі Британії відповіли на російську хімічну атаку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.