США попередили американців про загрозу терактів у Фінляндії і Швеції

Субота, 5 травня 2018, 13:01

Посольство США випустило інформаційну довідку про безпеку, згідно з якою американських громадян попереджають про можливість терактів у Фінляндії.

Як повідомляє Yle, дипломати радять американцям бути уважними, перебуваючи в громадських місцях, планувати свої поїздки якомога більше непередбачувано і намагатися не перебувати в центрі уваги.

Аналогічна довідка з'явилася також на сайті американського посольства у Швеції. У текстах не пояснено, з чим пов'язана терористична загроза. Посольства в Данії і Норвегії поки нічого схожого не публікували.

Поліція Фінляндії припустила в інтерв'ю виданню Helsingin Sanomat, яке першим повідомило про інформацію посольства, що це звичайне загальне попередження, яке дипломатичне відомство США поширює перед сезоном відпусток, коли велика кількість американців прямує до Європи.

За словами поліції, оцінка терористичної загрози в Фінляндії продовжує залишатися на рівні два за шкалою від одного до чотирьох.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?