США попередили американців про загрозу терактів у Фінляндії і Швеції

Субота, 5 травня 2018, 13:01

Посольство США випустило інформаційну довідку про безпеку, згідно з якою американських громадян попереджають про можливість терактів у Фінляндії.

Як повідомляє Yle, дипломати радять американцям бути уважними, перебуваючи в громадських місцях, планувати свої поїздки якомога більше непередбачувано і намагатися не перебувати в центрі уваги.

Аналогічна довідка з'явилася також на сайті американського посольства у Швеції. У текстах не пояснено, з чим пов'язана терористична загроза. Посольства в Данії і Норвегії поки нічого схожого не публікували.

Поліція Фінляндії припустила в інтерв'ю виданню Helsingin Sanomat, яке першим повідомило про інформацію посольства, що це звичайне загальне попередження, яке дипломатичне відомство США поширює перед сезоном відпусток, коли велика кількість американців прямує до Європи.

За словами поліції, оцінка терористичної загрози в Фінляндії продовжує залишатися на рівні два за шкалою від одного до чотирьох.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.