Франція та Італія за створення центрів для шукачів притулку за межами ЄС

Субота, 16 червня 2018, 13:36

Франція та Італія виступили підтримку ідеї створення центрів для шукачів притулку у країнах, де мігранти зазвичай починають свою подорож до ЄС.

Про це повідомляє BBC.

Президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр Італії Джузеппе Конте заявили, що чинна система наданням притулку потребує реформ.

Макрон запропонував будувати міграційні центри у країнах, з яких прибувають мігранти, в тому числі у Лівії.

За його словами, багато з тих, хто вирушає у небезпечну подорож морем до ЄС не має змоги отримати притулок там – або гине по дорозі, або проводить місяці очікування в незадовільних умовах, щоб потім отримати відмову.

Розгляд клопотань про притулок у країнах, звідки прибувають мігранти, на думку Макрона, допомогло б уникнути цих проблем.

Джузеппе Конте у свою чергу заявив, що підтримує цей план.

Як повідомлялося, Данія та Австрія прагнуть створити у європейських країнах, які не є членами Європейського Союзу, центри для біженців, чиї прохання про надання притулку не були задоволені. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.