Італія запропонує зміни до міграційної політики ЄС

П'ятниця, 15 червня 2018, 17:50

Італія підготує власну пропозицію про перегляд європейської політики з надання притулку та імміграції у другому півріччі цього року.

Про це у п’ятницю заявив новий прем’єр країни Джузеппе Конте, повідомляє Reuters.

"Ми розробляємо нашу власну пропозицію, яка буде представлена під час головування Австрії в Європейській Раді на початку наступного місяця", - зазначив Конте.

Виступаючи разом із президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі після того, як минулого тижня обидва лідери обмінялися різкими заявами щодо італійської міграційної політики, Конте заявив, що вони "повністю роз'яснили" свої погляди та перебувають "в ідеальній згоді".

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Італії викликав французького посла через заяву Еммануеля Макрона, який розкритикував дії італійського уряду щодо мігрантів.

Міністр економіки Італії при цьому скасував свій візит у Париж через суперечку. Віце-прем’єр Італії Луїджі Ді Майо заявив, що чекає вибачень від Макрона.

Макрон у розмові з Джузеппе Конте підкреслив, що він не сказав нічого такого, що мало на меті образити Італію чи італійський народ.

Нагадаємо, 629 людей, включаючи вагітних жінок та багато дітей, були врятовані в суботу кораблем Aquarius, який належить французький неурядовій організації і діє спільно з німецьким центром SOS Mediterranee.

Італія та Мальта відмовилися приймати судно, тому корабель тривалий час знаходився між Мальтою та Сицилією, чекаючи на безпечний порт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: