В Італії виявили 120 фальшивих заяв на компенсаціії після землетрусу на 500 тисяч євро

Вівторок, 19 червня 2018, 16:31

В Італії висунули звинувачення 120 підозрюваним, які незаконно отримували компенсації після землетрусу в 2016 році.

Про це повідомляє La Pepubblica.

Поліція вже вилучила понад 120 тисяч євро, виділених постраждалим, а загальна сума шахрайства оцінюється більш ніж в 500 тисяч євро.

Руйнівний землетрус стався в центральній Італії в серпні 2016 року, тоді загинули 293 людини.

Після землетрусу Італія виділила кошти для підтримки людей в "червоних зонах" з найгіршими наслідками. Місцеві жителі, які мали там постійне житло або орендоване майно, могли вимагати до 900 євро на місяць, в залежності від того, скільки людей проживало в будинку.

Прокурори в провінції Мачерата звинувачують 120 власників житла у фальсифікації вимог про компенсацію. Багато з них заявили, що залишилися без даху над головою в результаті землетрусу, але насправді це майно було заміським будинком або житлом, яке вони купили, щоб здавати.

Деякі власники навіть не жили в тому регіоні під час землетрусу. Інші завищували свої претензії, перераховуючи членів сім'ї, які фактично жили окремо.

Влада намагалася впорядкувати процес компенсації, дозволивши заявникам "самостійно визначати" ступінь шкоди, але відсутність перевірки залишила систему вразливою для зловживань. Наступні перевірки виявили аномалії і призвели до того, що підрозділ фінансових злочинів Італії ретельно вивчав претензії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.