Макрон заперечив кумівство при призначенні письменника консулом в США

Четвер, 30 серпня 2018, 19:06

Президент Франції Еммануель Макрон відкинув припущення про те, що близькому до нього письменникові була запропонована дипломатична посаду через їхнє знайомство.

Про це повідомляє Associated Press.

Макрон призначив Філіпа Бессона генеральним консулом французького консульства в Лос-Анджелесі. 51-річний Бессон не має дипломатичного досвіду і в минулому році опублікував хвалебну книгу, в якій описується переможна президентська кампанія Макрона.

Його призначення критикується як кумівство, але Макрон захищає своє рішення. Президент сказав, що критикам "потрібно прийти до тями", заявивши, що він немає звички роздавати посади в якості винагород.

"Я хочу і буду продовжувати відкривати всі позиції відповідальності в адміністрації, зокрема позиції вищих державних адміністраторів, людям, чий талант і заслуги походять з інших горизонтів", - сказав Макрон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".