Кремль обурений новими санкціями США, що обвалили рубль до рівня 2016 року

Четвер, 9 серпня 2018, 13:15

Кремль вважає неприйнятним введення санкцій США у зв'язку з отруєнням у Великій Британії колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, передає ТАСС.

"Ми вважаємо категорично неприйнятною ув'язку нових обмежень, які ми як і раніше вважаємо незаконними, зі "справою Солсбері". Ми ще раз рішуче відкидаємо будь-які звинувачення в контексті можливої причетності російської держави до того, що сталося в Солсбері. Про це не може йти мови", - сказав він.

За словами Пєскова, Кремль вважає передчасним говорити про те, які заходи Москва зробить у відповідь на нові санкції США.

"Ми чули офіційну заяву про нові так звані санкції, і ми чули якогось високопосадовця, який говорив про можливості тих чи інших обмежень щодо Росії. Тому поки ми не зрозуміли конкретно офіційно про що йде мова, говорити про якісь контрзаходи, зрозуміло, було б невірно", - зазначив спікер Кремля.

Пєсков пообіцяв, що Росія буде утримувати фінансову систему у "належному стані" на тлі "непередбачуваності США".

"Безумовно, на тлі триваючої непередбачуваності наших заокеанських партнерів, звичайно ж, ми повинні і тримаємо нашу фінансову систему в належному стані, це очевидно", - підкреслив він.

Як відомо, на тлі оголошення про підготовку нових санкцій курс долара на відкритті торгів Мосбіржі перевищив 66 рублів вперше з листопада 2016 року.

Сполучені Штати в середу оголосили, що введуть нові санкції проти Росії, переконавшись у тому, що Москва несе відповідальність за атаку нервово-паралітичним агентом у Великій Британії.

Очікується, що ці санкції наберуть чинності приблизно 22 серпня 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.