Прем’єр Італії претендує на посаду в університеті попри критику щодо сумісництва

Понеділок, 10 вересня 2018, 15:17

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте не відкликав свою заявку на престижну посаду в університеті, не дивлячись на обіцянку минулого тижня "переглянути" своє рішення.

Про це повідомляє Politico.

Конте в понеділок мав складати іспит в рамках процесу відбору на посаду професора приватного права в римському університет ла Сап'єнца.

Але суддівська колегія університету повідомила двом іншим кандидатам, що прем'єра сьогодні не буде і запропонувала їм перенести іспит. Після короткої консультації між собою вони вирішили не проводити усний іспит.

Конте подав заявку на професорську посаду в лютому, ще до того, як став прем'єр-міністром Італії.

Пізніше юристи заявили, що після призначення на посаду глави уряду його заявка порушує закони, спрямовані на запобігання корупції та конфліктів інтересів при наборі в державні університети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".