Президент Естонії та віце-президент ЄК візьмуть участь у форумі Ялтинської європейської стратегії

Вівторок, 11 вересня 2018, 11:51

Перший пленарний день форуму Ялтинської європейської стратегії (YES) пройде за участі президента Естонії Керсті Кальюлайд та віце-президента Єврокомісії Валдіса Домбровскіса.

Інформаційним партнером форуму YES цього року виступає "Європейська правда".

Пленарні засідання 15-ї щорічної зустрічі YES розпочнуться виступом президента України Петра Порошенка.

"Перший день конференції розпочнеться з обговорення "комплексної картини" майбутнього та її бачення різними експертами. Пленарні засідання продовжаться обговоренням майбутнього демократії в епоху дезінформації та втручання у вибори, майбутнього США й Європи, впливу нових торгових воєн на майбутнє світової економіки, а також майбутнього НАТО. Особливу увагу буде приділено перспективам технологій блокчейн" - йдеться у повідомленні організаторів.

Завершальна панель першого дня буде присвячена докладному обговоренню питання створення цифрового суспільства з президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Крім того, серед спікерів першого пленарного дня: віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Алехандро Альваргонзалес, голова правління Інституту Тоні Блера та колишній прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер; екс-прем’єр Франції Мануель Вальс, глава МЗС України Павло Клімкін, 66-ий державний секретар США (2005-2009)Кондоліза Райс, екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен та інші.

Як повідомлялося, на заході у Мистецькому арсеналі за участі 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн з 13 по 15 вересня будуть обговорюватися загрози суспільству, економіці та політиці, що очікуються ближчим часом.

Ялтинська європейська стратегія (YES) – провідний форум, заснований бізнесменом Віктором Пінчуком для обговорення європейського майбутнього України в глобальному контексті. Щорічна зустріч YES проводиться у Києві у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. З 2004 по 2013 рік щорічні зустрічі YES відбувалися у Лівадійському палаці в Ялті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.