У Франції вилучили 20 тонн мініатюрних Ейфелевих веж

Четвер, 20 вересня 2018, 20:25

У Франції в рамках дводенної спецоперації поліцейські вилучили 20 тонн мініатюрних Ейфелевих веж-сувенірів.

За інформацією Le Parisien, після тривалого розслідування правоохоронні органи затримали дев'ять осіб, повідомляє RFi.

Мережа нелегальних торговців копіями головного монумента Парижа складалася з трьох рівнів. Поліцейським вдалося зловити двох торговців, які продавали Ейфелеві вежі на вулиці, а також чотирьох нелегальних мігрантів з Габону, які продавали сувеніри в великих обсягах.

За інформацією правоохоронних органів, паризький ринок Ейфелевих веж контролюють вихідці з Китаю, п'ятеро з яких були затримані. Велика частина сувенірів зберігалася на трьох складах і в п'яти магазинах. Правоохоронні органи також вилучили 15 тисяч євро готівкою і три "Мерседеси".

Для того, щоб затримати торговців, співробітникам префектури довелося прослуховувати телефони і встановити стеження за підозрюваними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".