У Британії батьки дали рекордній кількості немовлят імена героїв "Гри престолів"

Неділя, 23 вересня 2018, 15:16

Британські батьки торік назвали рекордну кількість новонароджених іменами героїв популярного телесеріалу "Гра престолів".

Про це свідчать дані нового дослідження, повідомляє BBC.

У 2017 році рекордні 76 дівчаток-немовлят назвали іменем Кхалісі – цей дотракійський титул має головна героїня Дейнеріс Таргарієн, у ролі якої знімається акторка Емілія Кларк. Ще троє дівчаток отримали ім’я Дейнеріс.

Проте популярнішим іменем серед дівчаток стало Ар’я - на честь однієї з центральних героїнь Ар’ї Старк. Іменем Ар’я у 2017 році назвали 343 дитини, тоді як у 2016 - 302.

Крім того, дівчаток частіше стали називати іменем Санса, старшої сестри Ар’ї у серіалі.

11 хлопчиків, стільки ж, як і в 2016 році, були назвені іменем Тіріон – на честь одного з головних персонажів карлика Тіріона Ланністера.

Додамо, у 2014 році королева Великої Британії Єлизавета II згадала відомий серіал "Гра престолів" у своїй різдвяній промові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.