Прем'єр Іспанії пропонує провести референдум про посилення автономії Каталонії

Понеділок, 3 вересня 2018, 14:57

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес в понеділок запропонував провести референдум щодо більшої автономії для Каталонії, але виключив можливість голосування за незалежність.

Про це пише Politico.

У розмові з Radio Cadena SER він заявив, що діалог, який він заохочує між Мадридом та Каталонією, повинен призвести до голосування "щодо посилення автономії" регіону.

"Це референдум щодо автономії, а не щодо самовизначення", - сказав він, але не вказав часові рамки для проведення голосування.

Після того, як Санчес зайняв посаду в червні, він зазначив, що його уряд перебуватиме у меншій конфронтації з каталонськими сепаратистами, проте категорично проти незалежності регіону.

З того часу, аби зменшити напруженість між двома сторонами після референдуму про незалежність, він провів переговори з главою Каталонії Кімом Торрою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...