Румунія стала однією з найбільш антиросійських країн - посол

П'ятниця, 7 вересня 2018, 16:51

Румунія стала однією з найбільш антиросійських країн і жоден політик не може собі дозволити сказати, що йому подобаються дії Росії.

Про це заявив посол України в Румунії Олександр Баньков в інтерв’ю виданню LB.ua.

"Якщо ще 5-6 років тому соціологічне дослідження в Румунії показувало, що загалом сприйняття російської політики і персонально президента Росії Путіна сприймалося і підтримувалося майже половиною населення Румунії, то на сьогодні цей показник складає менше 5%", - сказав Баньков.

Він зазначив, що у військовій доктрині Росії Румунія фігурує як одна з основних цілей для удару у разі наступальних дій проти НАТО.

"І тому Бухарест прекрасно усвідомлює свою роль в разі якихось подальших дій і ескалацій з боку РФ", - додав посол.

Баньков зазначив, що у Румунії є російська комерційна діяльність, але вона контрольована європейським законодавством і можливості впливу російської держави через, наприклад, підкупи якихось окремих політиків, обмежені.

"На сьогодні в Румунії жоден політик, окрім маргінальних, які не входять в парламент, не може собі дозволити сказати, що йому подобаються дії Росії. І тим більше, що він їх підтримує", - підкреслив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.

Похмілля для прем'єра: як порушення карантину може коштувати посади Борису Джонсону

Через скандали навколо порушення карантину Борис Джонсон наразі ближчий до відставки, аніж будь-коли з моменту свого призначення на прем'єрську посаду.