Муссоліні хоче приєднатися до ультраправих Італії

Понеділок, 22 жовтня 2018, 11:41

Онука італійського диктатора Беніто Муссоліні натякнула, що готова приєднатися до ультраправої партії "Ліга", що входить в правлячу коаліцію.

Про це повідомляє The Times.

55-річна Алессандра Муссоліні, яка є депутатом Європарламенту, завжди захищала свого діда, незважаючи на його союз з Гітлером.

Минулого тижня вона активізувала підтримку Беніто Муссоліні, заявивши, що стежить за "образливими" повідомленнями про нього в соцмережах і буде подавати судові позови проти авторів.

Алессандра Муссоліні
Алессандра Муссоліні

Її оголошення розлютило асоціацію військових партизанів Італії, які воювали проти фашизму. "Беніто Муссоліні був злочинцем", - йдеться в повідомленні його внучці. "Тепер суди нас".

Глава "Ліги" Маттео Сальвіні минулого літа під час передвиборної кампанії перефразував вислів Муссоліні: "Багато ворогів, більше честі".

Внучка Муссоліні заявила, що залишає партію "Forza Italia" на чолі з Сільвіо Берлусконі, звинувативши його в тому, що він недостатньо підтримує нинішній уряд.

Відповідаючи на питання про те, що її можуть запросити вступити в "Лігу", вона сказала: "Це буде честю".

"Ліга" може попросити її стати кандидатом в Неаполі, де партія прагне підвищити свою популярність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.