Колишні лідери Каталонії постануть перед Верховним судом Іспанії

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 09:45

Колишній прем’єр-міністр Каталонії Оріол Жункерас та 17 інших лідерів руху за незалежність у найближчі місяці постануть перед Верховним судом за їхню роль у проголошенні незалежності регіону минулого року.

У четвер суд оголосив, що завершив слідчі дії стосовно політиків, обвинувачених у бунті, незаконному присвоєнні державних коштів та непослуху за їхні дії у жовтні минулого року, повідомляє El Pais.

Більшість каталонських лідерів зараз утримуються в СІЗО. Деякі були звільнені під заставу. Максимальне покарання за висунутими обвинуваченнями може становити до 30 років ув’язнення.

Судовий процес, швидше за все, почнеться в 2019 році, і триватиме не менше трьох місяців.

Суд, однак, не розглядатиме справу колишнього глави регіону Карлеса Пучдемона, який втік до Бельгії, а також семи інших політиків, що покинули Іспанію, намагаючись уникнути арешту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.