В Італії праві, які борються проти мечетей, продали будівлю церкви мусульманам

Субота, 27 жовтня 2018, 17:49

Влада італійського регіону Ломбардія, контрольованого правою партією "Ліга", продала на аукціоні занедбану церкву, як пізніше з'ясувалося, мусульманам.

Про це повідомляє The Times.

Каплиця в місті Бергамо була виставлена ​​на аукціон після того, як від неї відмовилася католицька церква. До 2015 року її використовували румунські православні віруючі.

Аукціон виграла мусульманська громада, зробивши ставку в розмірі 418 тисяч євро.

Партія "Ліга" виступала за припинення будівництва нових мечетей в Італії, і тепер її чиновники намагаються знайти юридичний привід, щоб оскаржити результати аукціону.

Партія раніше прийняла закони про обмеження нових мечетей в Ломбардії, регіоні, яким вона керує з 2013 року.

Чиновники наполягають на тому, що покупець вказав, що буде використовувати споруду в релігійних цілях, але не вказав релігію.

Джорджо Горі, мер Бергамо від лівоцентристської Демократичної партії, сказав: "Той факт, що регіон продає релігійну власність мусульманам після довгих років боротьби, змушує посміхатися".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.